Добро пожаловать! Учебник русского языка для 7 класса, часть 1

Laokood: 7826
Ilmumisaeg: 2017-07-06
Formaat: pehme kaas, 128 lk, 21x28 (cm)
ISBN: 9789985039564

Saadavus: olemas

Hind: 12,65 €

Sisukirjeldus

Õpik on mõeldud õpilastele, kes õpivad vene keelt teist aastat. Õpiku temaatika ja sisu on koostatud vastavalt uue riikliku õppekava nõuetele.
Õpikus kasutatava metoodika abil väärtustatakse õpilase loovust ja initsiatiivi: rollimängud, mõisteskeemid, Wenn-diagrammid, valikülesanded võimaldavad arendada õpilaste erinevaid võimeid kõiki kõnetegevusliike arvestades. Süstemaatilised kordamisülesanded, tunni sõnavara ja keelekasutusülesanded teevad õpiku autori, õpetaja ja õpilase liitlasteks peaeesmärgi saavutamisel – vene keele kui suhtluskeele omandamisel.
Käesoleva õpiku eelisteks võib pidada õpilasekesksust, õppetegevuse motiveeritust, õpilast toetava õpikeskkonna loomist õppetunnis. Õpik pakub võimalusi positiivseks enesehinnanguks, eduelamusteks kui ka õppimisnippe (kuidas sõnu kinnistada, grammatikat paremini omandada, sõnakaartidega töötada). Õppetunni loogika annab metoodilisi vihjeid ka õpetajale, kellelt oodatakse õpiku materjali kohandamist vastavalt õpilaste tasemele ja huvidele.