Ehita oma unejutt

Laokood: 8526
Autor(id): Ühislooming
Ilmumisaeg: 2020-09-23
Formaat: klotsid ja raamat karbis, 48 lk, 19x25 (cm)
ISBN: 9789985044674

Saadavus: olemas

Hind: 11,80 €

Sisukirjeldus

Uni on ülioluline, eriti laste jaoks. Ent mõnikord on raske luua enne voodisse minekut rahulikku õhkkonda. Kindlad une-eelsed rituaalid aitavad lapsel ennast korralikult välja puhata. Rahulikud õhtused mängud ja unejuttude lugemine loob lapsega tugevama sideme, ergutab tema loovust ja keelelist arengut, õpetab probleeme lahendama ning parandama tema sotsiaal-emotsionaalseid oskusi. Mängimine ja lugemine võiks olla miski, mida te mõlemad rõõmuga ootate.

Raamatus on kaheksa põnevat unejuttu: reisige võlulossis ümber maailma, õppige lendama vihmametsas, otsige koos piraatidega aaret, võtke osa kosmoses toimuvast võidusõidust, kohtuge üliagara robotiga, laulge koos andeka elevandiga, puhake koos dinosaurusega või pange unisele ämblikule tekk peale.

Kaante vahel olevas karbis on raamatuga kaasa ka mänguklotsid. Ehitage igal õhtul juhendi järgi üks ese ning lugege siis selle kohta käivat unejuttu. Järgmisel õhtul valige uus seiklus, mille ehitamist ja lugemist koos nautida.

Tulemuseks on parem ööuni kogu perele; ühtlasi panete aluse õigele unehügieenile, millest lapsel on kasu ka täiskasvanuna.
Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Väikeste osade tõttu lämbumisoht.