eMatemaatika 1.1

Laokood: 6540
Ilmumisaeg: 2014-09-02
Formaat: 0 lk
ISBN: 9789985035092

Saadavus: olemas

Hind: 11,27 €

Sisukirjeldus

eMatemaatika 1.1 on elektrooniline versioon samade autorite matemaatika tööraamatust 1. klassile (1. osa). PowerPointi esitlus on mõeldud kasutamiseks õpetajale klassi ees. See on kujundatud sarnaselt tööraamatu paberversioonile ning võimaldab tööraamatu paarislehekülge projektoriga suuremalt kuvada. Lehekülgede vahel liikumine ning lisavõimaluste kasutamine toimub lihtsate nuppudega, mis on juba tuttavad õpetajale, kes on kasutanud Koolibri teisi esitlusmatejale (nt eLoodusõpetust).

Võrreldes paberraamatuga sisaldab esitlus mitmeid lisafunktsioone ja toimib seega mingis mõttes õpetajaraamatuna. Ülesannetele on antud vastused ja lahendused, mida saab vaadata ülesande juures olevat nuppu vajutades. Need hõlbustavad õpilaste töö kontrollimist. Mitmete ülesannete vastused ilmuvad sammhaaval – see pakub tööks materjaliga uusi võimalusi, näiteks teha ühiselt ära osa ülesandest ja jätkata iseseisvat lahendamist poole pealt või siis arutleda, milliste sammudega ülesannet lahendatakse. Mõnel ülesandel on lahendusi rohkem kui üks ning ka sellele on esitluses tähelepanu juhitud.

Paberraamatule lisaks sisaldab eMatemaatika ka täiendavaid häälestusküsimusi: mis seostub arvudega 1–10, lisapilte ajalisest (enne-pärast) seosest ja mängulist ülesannet kassi asukoha kirjeldamisest. Meeleolukad on videod, mis õpetavad numbreid kirjutama.

eMatemaatikast leiab ka mõningaid täiendavaid juhiseid ja soovitusi tööraamatu kasutamiseks, näiteks kuidas viia klassis läbi arvude võrdlemise täringumängu. Tunni edukaks läbiviimiseks on vajalik materjal eelnevalt läbi vaadata ning tunnis kasutatavate võimalustega tutvuda.

Teiseks poolaastaks valmib ka tööraamatu 2. osa hõlmav e-materjal.