Heegeldatud lumehelbed. Härmalõngast mustrid

Autor(id): Eva Mitreikina
Ilmumisaeg: 2016-10-27
Formaat: kõva kaas, 112 lk, 26x21 (cm)
ISBN: 9789985038055

Saadavus: olemas

Hind: 14,33 €

Sisukirjeldus

Peipsi kaldal elav Eva Mitreikina, ametilt muusik ja muusikaõpetaja, on juba aastaid kaunis talvises looduses lumehelbeid pildistanud. Jääkristallide keerukast sümmeetriast inspireerituna on ta välja mõelnud õhulisi heegelmotiive ja isegi uusi heegelvõtteid. Sellesse raamatusse on kogutud 76 täiesti erinevat lumehelvest 45 põhimustri variatsioonina. Mustrid on välja toodud graafiliselt, koos selgituste ja õpetustega ning tänu eri värviga näidatud ridadele väga hõlpsasti loetavad.

Heegeldamine ei ole ainult ilu loomine, vaid ka teraapiline käeline tegevus. Lumehelbed on alustamiseks ideaalsed, sest need on nii väikesed ja saavad kiiresti valmis. Nende hulgas on nii imelihtsaid kui ka sedavõrd keerulisi, et pakuvad isegi käsitööõpetajale midagi uut. Igaüks saab kiiresti kätte kogemuse, et on midagi ise oma kätega valmis teinud. Need põnevad mustrid ja võrratud pildid inspireerivad kindlasti heegelnõela välja otsima.

Musician and music teacher by profession, Eva Mitreikina lives by Lake Peipus and has been taking photos of snowflakes every winter for years. Inspired by the intricate symmetry of ice crystals, she has invented airy motifs and even new techniques in her crochetwork. This book includes 76 different snowflakes based on 45 patterns which are graphically presented, complete with easy-to-understand instructions for beginners to make their own crocheted decorations.
Crochet is not only about creating beauty, it is also a way of therapy by manual activity. Due to their small size, snowflakes are perfect for beginners. They can be done quickly regardless of the patterns that range from the simplest to much more complex ones that even handicraft teachers may find challenging. With the help of this book, the reader can easily experience the joy of creating something of her own. The fascinating patterns and excellent photos in this book are guaranteed to inspire her crochetwork.