Peegel 2. 8. klassi eesti keele õpik

Laokood: 8606
Ilmumisaeg: 2020-04-29
Formaat: pehme kaas, 136 lk, 21x28 (cm)
ISBN: 9789985044261

Saadavus: olemas

Hind: 13,69 €

Sisukirjeldus

8. klassi eesti keele komplekt koosneb õpikust ja töövihikust. Põhiteemadeks on käändsõna, lauseliikmed, lausete liigid ja kirjavahemärgistus. Tekstiõpetuses vaadeldakse keelekasutust erinevates suhtlusolukordades, keskendutakse erinevatele tekstiliikidele, millega õpilane kokku puutub, näiteks mitmetele meediatekstidele, esseele, teaduslikule tekstile, aga ka referaadi koostamise nõuetele.
Nagu samade autorite varasemateski õppematerjalides, on ka selles komplektis rõhku pandud rikkalikule ja mitmekesisele harjutusmaterjalile. Lisaks keele- ja tekstiõpetuse ülesannetele on töövihikutes hajutusi ka lugemisoskuse ja teksti mõistmise arendamiseks.
Õppekomplekti kuulub ka kontrolltööde brošüür.

Tallinna Ülikooli 18. märtsil toimuval sünnipäeva-aktusel antakse üle preemiad Tallinna Ülikooli 2010. aasta silmapaistvaimate teaduspublikatsioonide ja loomingulise projekti konkursi laureaatidele.

 

NB! Õpikule sobivad Koolibri logoga läbipaistvad kilekaaned leiate SIIT.

Parimaks üldharidus- või kõrgkooliõpikuks tunnistati Helin Puksandi osalusel valminud kollektiivne õppekomplekt „Peegel 2. 8. klassi eesti keele õpik“, „Peegel 2. 8. klassi eesti keele töövihik“, „Peegel 2. 8. klassi eesti keele kontrolltööd“; autoriteks Reet Bobõlski ja Helin Puksand.