Punkt. 6. klassi eesti keele õpik

Laokood: 8709
Ilmumisaeg: 2020-09-21
Formaat: pehme kaas, 144 lk, 20x25 (cm)
ISBN: 9789985045589

Saadavus: olemas

Hind: 13,34 €

Sisukirjeldus

„Punkt“ on uuele riiklikule õppekavale vastav nüüdisaegne 6. klassi eesti keele õppekomplekt. Keeleteemadest on olulisemad täheortograafia, kokku-lahkukirjutamine, lauseõpetus, algustähe õigekiri. Õpilastele tutvustatakse mitmeid sõnaraamatuid ning suunatakse neid kasutama. Kuna tegemist on kooliastet lõpetava õpikuga, siis on palju tähelepanu pööratud ka eelmistel aastatel õpitu kordamisele.
Lähtuvalt uue õppekava rõhuasetusest on õpikus varasemast enam pööratud tähelepanu suhtlusolukordadele ja sõnastusõpetusele. Õpilased tutvuvad erinevate tekstiliikidega ning õpivad neid ise kirjutama. Seetõttu on õpikus palju eri funktsioonidega tekste, mida keeleteemade õppimisele vahelduseks loetakse ja analüüsitakse.

2014. aasta kasvatusteaduslike tööde riikliku konkursi õpikute kategooria võitja!

Rahvusvahelisel õppematerjalide võistlusel Best European Learning Materials Awards sai Koolibri kirjastuse 6. klassi eesti keele ?pik "Punkt" oma vanusegrupi õpikute seas teise koha.

Võistlust korraldab Euroopa õpikukirjastuste ühendus (EEPG) koos IARTEM-i (International Association for Research on Textbooks and Educational Media) ja Frankfurdi raamatumessiga alates 2009. aastast. Võistlusel v?ivad osaleda kõik Euroopa õpikukirjastused, materjale hindab kaheksast sõltumatust eksperdist koosnev žürii. Auhind anti kätte 9. oktoobril Frankfurdi raamatumessi raames toimunud pidulikul üritusel.