Sõnajalaõis. Gümnaasiumi eesti keele kui teise keele õpik, 2. osa. B2.2

Laokood: 8168
Autor(id): Mare Kitsnik
Ilmumisaeg: 2020-08-25
Formaat: pehme kaas, 136 lk, 21x28 (cm)
ISBN: 9789985043615

Saadavus: olemas

Hind: 9,19 €

Sisukirjeldus

Esimese õppekomplekti teine osa on tasemel B2.2. Selles jätkatakse esimesest osast tuttavaks saanud töötamist aktiivsete ja improvisatsiooniliste meetodite järgi, kuid tekstid, sõnavara ja grammatika on nõudlikumad. Õppekomplektis on kolm suurt peatükki: 1. Magus ja soolane (toitumine ja tervis),
2. Kastist välja! (tehnika ja leiutamine), 3. Kes on kõige targem? (haridus ja teadus). Igas peatükis on mitu alateemat, mis on omavahel loogiliselt seotud.
Igas peatükis on huvitavad autentsed lugemistekstid, videod, telesaated, laulud jm audiotekstid ning nende juurde kuuluvad mitmekesised ülesanded. Komplektis on palju rääkimisülesandeid, mis panevad õppijad suhtlema ja arutlema nii omavahel kui ka eestlastega. Grammatika ja sõnavaraülesanded on endiselt improvisatsioonilised ja lõbusad ning arendavad tõhusalt keele kasutussoskust elulistes situatsioonides. Kirjutamisülesannetes keskendutakse nii poolametlike kirjade kui ka arvamustekstide loomise harjutamisele, esitatud on näidised ja juhised.

NB! Õpikule sobivad Koolibri logoga läbipaistvad kilekaaned leiate SIIT.