16.11.2016 10:03:00

Eliq Maranik esitleb uut raamatut „Talvesmuutid. Karged ja kuumad”

Rootsis elav eestlanna Eliq Maranik on loonud uue trendi, soojad smuutid, mis Põhjamaades ja Euroopas kiiresti populaarsust kogub. Ta on välja töötanud spetsiaalsed kooslused, mis sobivad imehästi sügistalvise väsimuse turgutamiseks, tugevdavad immuunsust, annavad jõudu ja energiat.

Eliq kirjutab „Talvesmuutide” eessõnas: „Mis vahe on n-ö tavalisel ja talvesmuutil, peale paari talvise vürtsi? Hakkasin paari retsepti katsetama. Üks asi viis teiseni ja lõpuks mõistsin, et smuutipõhjana võib kasutada taimeteed. Peamised koostisained on tee, taimetee, ürtide ja vürtside segu, värsked ja külmutatud marjad-puuviljad ning pähklid-seemned.”

Uues raamatus pakub Eliq Maranik välja sellised kooslused, mis aitavad liikuda puhtama, tervislikuma ja lihtsama eluviisi juurde.

„Talvesmuutid” on juba ilmunud inglise, saksa, hispaania- , prantsuse ja rootsi keeles. Eesti päritolu Eliq Maranik on kokaraamatute autor, fotograaf ja kujundaja, kelle raamatuid on tõlgitud 12 keelde. Tema menukaim raamat on „101 smuutit”, mida on müüdud 30 riigis üle miljoni eksemplari.

Raamatu imekaunid fotod on valminud Eliqi ja tema abikaasa Stefan Lindströmi koostööna.

Esitlused toimuvad

22. novembril kell 18 Solaris Keskuse Apollo ees asuvas mahlabaaris Blender – Eliq Maranikuga vestleb Silja Luide

23. novembril kell 17 Tartu Kaubamaja Apollos – vestleb Ülle Kiivet

24. novembril kell 18 Viru Keskuse Rahva Raamatus - vestleb Silja Luide

Kategooriad:
Uued tooted, Esitlused, E-pood